Team

Erik Withaar
Directeur
e.withaar@debaarzen.nl
werkt op maandag t/m vrijdag
   

Simone Belt
Leerkracht groep 1-2-3A
s.belt@debaarzen.nl
werkt op maandag t/m vrijdag

   
Marleen Baks
Leerkracht groep 1-2-3B
m.baks@debaarzen.nl
werkt op ma, do en vr
   
José van der Aa
Leerkracht groep 4
j.vanderaa@debaarzen.nl
werkt op ma, do en vr
   
Natasja Schuurmans
Leerkracht groep 5
n.schuurmans@debaarzen.nl
werkt op dinsdag t/m vrijdag
   
Ingrid Verhallen
Leerkracht groep 6 en groep 8
i.verhallen@debaarzen.nl 
werkt op ma, don, vrij
   
Tiny Montrée
Leerkracht groep 8
t.montree@debaarzen.nl 
werkt op dinsdag t/m vrijdag
   
Karin Glaudemans
Onderwijsassistent
k.glaudemans@debaarzen.nl 
werkt op ma en woe t/m vr
   
Karin Smets
Secretarieel medewerker
k.smets@debaarzen.nl 
werkt op maandag en donderdag

 

Karin van der Meulen
Intern begeleider
k.vandermeulen@debaarzen.nl
werkt op dinsdag t/m donderdag

   

Marjo van de Loo
Leerkracht groep 1-2-3B
m.vandeloo@debaarzen.nl
werkt op ma(o),di, wo en vr

   

Wido de Klein
Leerkracht groep 4, 5, muziekdocent
w.deklein@debaarzen.nl
werkt op maandag t/m donderdag

   

Yvonne Lafleur
Leerkracht groep 6
y.lafleur@debaarzen.nl
werkt op maandag t/m woensdag

   

Eric Miltenburg
Leerkracht groep 7
e.miltenburg@debaarzen.nl 
werkt op maandag t/m vrijdag

   

Sandra Bastiaens
Vakdocent handvaardighheid
s.bastiaens@debaarzen.nl 
werkt op dinsdag

   

Ilse van Esch
Leerlingbegeleider
i.vanesch@dewieken.com 
werkt op ma, di, don

   

Yvonne Dipasentana
Administratief  medewerker
y.dipasentana@debaarzen.nl 
werkt op ma, di en do